Výsledky 24. kola OP a přípravky

Muži

Božice – Suchohrdly 2:0 (0:0)

Po velmi bojovném výkonu bohužel nebereme ani bod, no určitě se nemáme za co stydět. V dost slepené sestavě jsme dlouho drželi stav 0:0 a místy soupeře dokonce přehrávali. Bohužel se ukázalo klasické „nedáš, dostaneš“ a po naší zahozené tutovce jsme v 89. minutě dostali gól na 1:0. Druhy gól padl v nastavení z brejku, kdy jsme zahráli vabank, a po nepovedené situaci šli tři hráči hostů na jednoho a s přehledem proměnili. Děkujeme všem divákům za podporu a těšíme se příští sobotu doma!

Přípravka

Přímětice – Suchohrdly 8:4, 16:2
Branky: 3x Hlatký Jan, 2x Grillowitzer Luboš, 1x Foltýn Adam

Naši kluci nastoupili proti mužstvu, které má většinu kluků narozených v roce 2011. Část našeho týmu by dokonce mohla hrát ještě za mladší přípravku. I přes velký věkový rozdíl naši kluci předvedli skvělý výkon a nabrali mnoho cenných zkušeností.