Ohlédnutí za sezónou 2021/2022

Naši muži skončili s finálním počtem 33 bodů na 8. místě. Soutěž vyhrály a tedy postupují do vyšší soutěže Božice, kterým gratulujeme. Soutěž pak opouští Jezeřany, Rakšice „A“ a FK Znojmo „B“, které nezvládly poslední kolo a na horší vzájemný s Jaroslavicemi tak padají dolů. Soupeřům děkujeme za férové zápasy a přejeme do budoucna hodně štěstí.

Nejlepším hráčem sezóny se stal jednoznačně Petr Grillowitzer.

Starší přípravka zakončila jarní část sezóny na turnaji v Dobšicích, kde se umístila na 4. místě. Turnaj se odehrál 18.6. na umělém povrchu za (až moc) slunného počasí. Kluci v uplynulé sezóně, kdy čelili povětšinou starším soupeřům, nasbírali plno zkušeností a udělali veliké pokroky ve svých fotbalových dovednostech. Přejeme pohodové léto a mnoho fotbalových úspěchů v nadcházející sezóně.

Co nás čeká v příští sezóně?

Starší přípravka z důvodu nedostatku hráčů pro příští ročník zaniká. Nahradí ji však dvě mužstva, která jsou v nadcházející sezóně 2022/2023 přihlášena do soutěže. Těmito mužstvy jsou mladší přípravka pod vedením Pavla Štancla mladšího a mladší žáci pod vedením Petra Paseky.

Závěrem děkujeme všem divákům za podporu v této nelehké sezóně a těšíme se na nový ročník 2022/2023.