Výsledky 7. kola OP a přípravky

Muži

Šanov – Suchohrdly 2:1 (2:0)

Branky: Pavel Pejchal (p)

Po špatném vstupu do utkání nám k bodům nepomohl ani výrazně lepší druhý poločas. První letošní prohra v okresním přeboru zároveň ukončila naše působení v poháru OFS Znojmo, neboť se po vzájemné domluvě tento zápas počítal do obou soutěží. V neděli hrajeme opět doma, tak bude co napravovat! Děkujeme všem, co si našli čas a přijeli nás podpořit.

Přípravka

Suchohrdly – Valtrovice 6:0, 3:2

Branky: 6x Kopr Zdeněk, 3x Trnka Martin

Přípravka čelila soupeři z Valtrovic, který je netradičně z větší části složen z dívek, které však mohou být o rok starší než je stanovená věková hranice pro chlapce. Naši nejmenší se výzvy zhostili zodpovědně a na domácí půdě oba zápasy vyhráli. Gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v následujících kolech.