Výsledky víkendových utkání

Muži

Prosiměřice A – Suchohrdly 2:0 (2:0)

Mužstvo Suchohrdel utrpělo první jarní porážku. Již poslední kolo nás trápila nízká produktivita, kdy se na jeden gól strašně nadřeme. Ikdybychom hráli v sobotu dalších 90 minut, góla nedáme. Důležité je, že víme, kde máme rezervy. Děkujeme za pravidelně početnou podporu našim fanouškům.

Přípravka

SuchohrdlyFK Znojmo oranž 9:3, 6:4
Branky: 8x Hlatký Jan, 3x Grillowitzer Luboš, 2x Foltýn Adam, 1x Kosec Kristián, 1x Reiter Štěpán

Kvůli podmáčenému povrchu hlavního hřiště odehrála přípravka dvojzápas na umělém povrchu. I za velmi chladného počasí se domácím hráčům zápas vydařil a vítězství zůstala doma v Suchohrdlech. Hráči měli z dosaženého výsledku obrovskou radost a doufejme, že se jim bude dařit i nadále. Gratulujeme a přejeme plno dalších úspěchů!