Výsledky 20. kola OP a přípravky

Muži

TJ Suchohrdly – TJ Horní Kounice 4:1 (2:1)
Branky: Pejchal, Rychlík, Matějka, Holiš

Sérii čtyř domácích zápasů naši muži začali na prvního máje se soupeřem z Horních Kounic, který na jaře ještě neprohrál. Po výborném výkonu domácího celku zůstávají 3 body doma a v tabulce držíme 8. místo s náskokem 7 bodů. Děkujeme divákům za početnou návštěvu a úžasnou atmosféru!

Přípravka

Blížkovice – Suchohrdly 7:5, 3:4
Branky: 6x Grillowitzer Luboš, 1x Foltýn Adam, 1x Hlatký Jan, 1x Kosec Kristián

Přípravka měla nesnadný úkol – navázat na výsledky minulého kola, tentokrát proti soupeři, se kterým na podzim prohrála a následně remizovala. Chlapci se do zápasu pustili s velkým nasazením a odehráli velice vyrovnaně obě utkání. První těsně prohráli, ve druhém však výsledek dokázali strhnout na svou stranu. Pozorujeme ještě hodně prostoru pro zlepšení, ale z celkového herního projevu i těch nejmladších máme skvělý pocit. Chlapcům děkujeme za výkon, přejeme hodně vstřelených branek a hlavně radost ze hry!